+90 262 333 00 97
 Sepetlipınar Mh Arpalık Cd No:118/21/4 Başiskele /KOCAELİ

saç kesim

Farklı boyutlarda saç kesimi işlemini yapan firmamız, ihtiyaçlarınıza yönelik çözümler üretmektedir. Saç kesim uygulamalarına ihtiyaç duyuyorsanız RKC Metal olarak sizlere sunduğumuz sac kesim hizmetlerinden yararlanmayı deneyebilirsiniz. Saç kesim işlemi ile ilgili aklınıza takılan tüm sorular ile ilgili ekibimiz ile iletişim kanallarımız üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Yüksek kalitede saç kesim hizmeti alabileceğiniz bir yer arıyorsanız RKC Metal’i tercih edebilirsiniz.
Hassas, güvenilir ve hızlı çözüm sunan firmamız sektör içerisinde sahip olduğu deneyimlerini sizler için kullanarak en kaliteli çözüme ulaşabilmenizi sağlamaktadır.
Saç kesimi aynı zamanda pek çok farklı avantajı da beraberinde getirmektedir. Bu avantajlar seri üretime katkı sağlayabildiği gibi aynı zamanda maliyetin de düşmesini sağlayabilmektedir. Saç kesim işlemleri üretimde işlenecek olan malzemenin en yüksek verimlilikte kullanılabilir olmasını sağlar. Düşük maliyetli ve hızlı kesim olanağının sizlere sunulması ise saç kesim işleminin ön plana çıkan avantajları arasındadır.
 
 
Saç Büküm
 

akbant bukumDeğişik boyutlarda ve ölçülerdeki saçları en yüksek hassasiyet ile bükerek sektörün ihtiyaçlarına en uygun hale getiriyoruz. Hafif sanayiden ağır sanayiye kadar pek çok farklı alanda kullanılan saç malzemelerini ihtiyaçlarınıza uygun şekilde bükerek sizlere sunuyoruz. Metallerin düz saç şeklinden farklı olarak çeşitli kullanım alanları da bulunmaktadır. Bu durumun farkında olan firmamız yeni nesil teknolojilerden yararlanarak hizmet sunmaktadır.

Profesyonel ekibimiz ilk etapta ihtiyaçlarınızı, isteklerinizi ve bütçenizi göz önünde bulundurarak tamamen size özel çözümler üretmektedir. Saç büküm işleminin fiyatları ve detayları ile ilgili aklınıza takılan herhangi bir soru işareti var ise ekibimiz ile iletişim kanallarımız üzerinden iletişime geçebilirsiniz. Ekibimiz sizlere gerekli yönlendirmeleri yapacaktır.

  
 
 Kumlama Shop Primer

 

kumshopKumlama, metalin zamanla pas ve korozyona uğramasından dolayı üzerindeki yağ, kir, pas ve korozyonu: özel olarak üretilmiş uygun aşındırıcıların yüksek basınç altında malzeme yüzeyine püskürtülerek arındırılması ve boyama işlemi ile birlikte metalin kullanım ömrünü uzatmak için uygulanan bir yöntemdir. Kumlama, metal yüzeyinde görünen ya da mikronize boyutlardaki pas ve korozyonu yok etmekle birlikte metalin özünü ortaya çıkarmaktadır. Kumlaması henüz bitmiş olan bir metal, pas ve korozyona karşı en korumasız olduğu zamandadır. Metal kumlama işleminden sonra nemli bir ortama bırakılırsa bir kaç saat içinde renk değişimi ile kendini belli eden oksidasyona maruz kaldığı gözlenir. Bu sebeple kumlanmış olan metal en kısa sürede korunmalı, boyanarak metalin hava ile teması kesin suretle kesilmelidir.

Çelik kumlandıktan sonra önce astar boyası (shop primer) atılmalı daha sonra asıl boya yapılmalıdır. Bu konuda çeliğin kullanıldığı alan çok önemlidir. Örneğin bir gemiye atılacak boya ile bir konteynere atılacak boya birbirinden farklıdır. Ayrıca uygulanacak boyanın ne kadar kalınlıkta olacağı da yine çeliğin maruz kalacağı şartlar göz önüne alınarak kararlaştırılmalıdır.